Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan megszakad a...

Folyamatosan megszakad a netem. MIt kellene beallitani, hogy elkeruljem ezt?

Figyelt kérdés
A hazban (london) tobb mint 10 gep megy ugyan azon a routeren de csak az enyemmel van gond, kb 5 percenkent megszakad a netem. es magatol nem is lep fel ujra. semmit nem tudok csinalni, mert mindent megszakit. (pl csak nyelvet akartam a gepen valtani, de nem tudja befejezni mert megszakad a net, itunes frissiteseket sem tudom vegigcsinalni)... Aki tud segiteni kernem hogy amator felhasznaloi leirassal probaljon meg ne programozoival :D
2013. febr. 28. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Wifi? vezetékes? Le van védve a hálózat jelszóval? A többi 10 gépet használó ember megbízható? Úgy értem nem lehet hogy valaki lehallgatja a netkapcsolatod aki ott lakik és ugyanazt a netet használja? Erre sajnos ugy sem fogsz tudni felelni.

Próbálj beállítani fix IP címet és mac címet cserélj, bár windows alatt az ujabb driverekkel már nem lehet.


Fix IP cím beállítása. Milyen op rendszert használsz?

2013. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
win7 home, megbizhato mert nem idegenekkel lakunk, raadasul nalunk ket gep van a szobaban, az egyiken hibatlan a net. WIFI van a hazban. es igen jelszavas.
2013. febr. 28. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!