Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a videokártyám?

Miért nem működik a videokártyám?

Figyelt kérdés
Asrock Conroe 1333 dvih alaplapom van, és egy Nvidia Geforce GT520 -as videokártyám... Biztosd ,hogy maga a videokártya jó ,és a PCI -EXPRESS része is jó az alaplapnak... a következő történik: ha beledugom a videokártyát ,nem ad képet.Amikor benne van a videokártyta ,nem kapcsol ki a gép ,amikor az alaplapi integráltba belerakom a monitort...szóval ezt úgyértem ,hogy működik rendesen , de mikor kikapcsolnám ,több perc után sem hajlandó leállni ( és a videokrtya sem működik) ,csak azt írja ki, hogy: "a windows leáll" ... az alaplapon próbáltam átállítani elsődlegesre a PCI -EXPRESSET ,hogy azon adjon képet, átállítottam ,és nemadott képet egyiken sem: sem a videokártyán ,sem pedig az alaplapi integrálton... HELP pls.. akár privátban is írhattok ,skypera is felvehettek ,ott is tudtok nekem segíteni ,ha van időtök, de azt majd privátban megadom!

2013. febr. 28. 15:06
 1/1 Sandoro84 válasza:
Újratelepítés után, vagy előtt?
2013. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!