Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hasznaltak megeri procit venni?

Hasznaltak megeri procit venni?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy i7-eset de hasznaltan. Mikre kellene odafigyeljek.

Sok olyan van h par honapot volt hasznalva ennyi meg ennyi garancia van.

Amihez nincs doboz es gyari venti h ertekesitheto legyen a garancia abba nem megyek bele, de amihez van minden azt megeri megvenni?



2013. febr. 28. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A processzorokban van egy jó dolog: nem igazán tud rejtett hibájuk lenni, mert kétféle állapotuk van: vagy működnek, vagy nem. Ha működnek, akkor egy darabig meg is tartják ezt az állapotot. Nincs az, mint a kocsiknál, hogy az átvétel idejére összetákolják, de 200 m után szétesik. Ha nem töröd össze a procit, és nem égeted le, akkor sokat nem kell paráznod.
2013. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anti paladin ***** válasza:

Általában igen, ha normális áron van. Amire figyelned kell az a procifoglalat, nehogy valami első szériás i7-et vegyél s1156-os foglalattal ami nem megy bele a mostani s1155-ös lapba és fordítva.

Mikre figyelj? Ránézésre nem sokat lehet tudni a proci előéletéről.

2013. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Legalább 1 nap garanciát csikarj ki az eladótól, h kipróbálhasd a saját gépedben, h működik-e? Ha minden rendben, kicsi a vszínűsége, h rossz lenne a proci. Rendkívül ritka a processzor meghibásodás, főleg az olyan, h csak időnként jelentkezik. Járasd meg jól egy erőteljes játékprogival. Ha pedig még garos a proci (számokat ellenőrizni) akkor nyugodtan megveheted, legfeljebb Te viszed vissza cserére.

Nagyon ritka. 20 év alatt 2-3 processzor hibával találkoztam.

2013. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyiért és mire akarod használni a gépet
2013. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg mert nem nagyon lehet kapni és aki el akarja adni az is horror összegekért.

de persze becsúszhat egy-két kivétel. mondjuk anyagi okok miatt más okból nem tudom miér akarna bárki eladni egy ilyen procit

2013. márc. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megéri, ha nem hibás, én is használtan vettem itt a PH-n. Főleg a szorzózáras intelek, olyanok mint a nyomorúság „örökös”.
2013. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

egy i7 3770 vagy i7 2600-t akarnek venni

koszonom a valaszokat,

hat ugy gondoltam h az eladonal kiprobalni lefuttatni egy ket jol cpu terhelo tesztet stb :)

utolso hozzaszolo: nem ertem mire akartak celozni :S

2013. márc. 1. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra célzott hogy itt vette az oldalon privátban mivel tilos hirdetni. és hogy nem vagy alig lehet húzni. gondolom :)
2013. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ertem, koszonom
2013. márc. 1. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, arra utaltam, hogy a szorzózáras intelek, mint az i7 3770 vagy i7 2600, olyanok mint a nyomorúság „örökös” vagyis ha működik akkor 20 év múlva is ketyegni fog, mert elnyűhetetlenek.
2013. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!