Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most vettem új házat és...

Erberling Ferenc kérdése:

Most vettem új házat és tápot, és ha be van kötve a táp a videokarinak nem indul el a gép kb 0.5mp re felkapcsol a led és ennyi. Asus 7950, Ha kihuzom a karibol a tápot, akkor integrált grafikussal gyönyörűen megy. Hiba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge a tápod.Márka/típus?
2013. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen táp?

A 7950 gondolom a régivel működött? Vagy az is új?

2013. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A régivel igen, ki lett szerelve új ház és 750w-os Cooler master Gx. Bedugom a tápot nem indul el a gép, kihúzom belőle akkor meg simán, zárlatos letta kártya?
2013. márc. 1. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még most is megy a régi táppal, akkor csak nem lett zárlatos a kártya, hanem valami nem lett jól bekötve.
2013. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még megvan a régi táp,szereld vissza, próbáld újra azzal a kártyát. Ha a régivel most is működik, akkor az új tápod a ludas.(legalább is a 6 pines csati(k) ) Ha azzal sem, akkor a kártyában a hiba.

Ennél a típusnál 2x6pin csatlakozó van? Tudom, hülye kérdés, de ha kettő van, ugye mindkettőt rádugtad?

2013. márc. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs meg és igen mind a kettő 6pin es tápoz bedugtam, ma visszavittem hétfőn megnézik és ha tényleg rossz akkor adnak egy újjat :)
2013. márc. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!