Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung T240-hez invertert...

Samsung T240-hez invertert hol lehet találni?!

Figyelt kérdés

Lenne egy ilyen monitorom magamnak csinálnám mivel szervízbe csillagászati árakat kérnek el érte! kondik újak benne tápellátás jó benne má csak az inverter lehet a bűnös mivel lekapcsolja a háttérvilágítást folyamatosan pár másodperc mulva bekapcsolástól számítva! valaki tudna nekem segíteni hoyg honnan szedjek hozzá cuccot itthonról bontottan is jó csak működjön!

Segítséget előre is kössz.:Bence



2013. márc. 3. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebay tele van vele, 7.45 dollárért már 2 db-ot is kapsz, ingyenes postaköltséggel.


De itt található egyedül itthon tm 10160 inverter trafó :


[link]


Én is innen vettem nem rég, tökéletes.

2013. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már rendeltem ebayről... épp pár apja raktam bele de csak enyhített a proglémán.. müködik de gondol egyet aztán lekapcsolja a háttérvilágítást utána bekapcsolom több órát jó aztán megint..:S valami ötleted van hogy mi lehet még a bűnös?
2013. máj. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!