Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik vga gyártótol ajánlanát...

Melyik vga gyártótol ajánlanátok egy GTX 650ti vgat?

Figyelt kérdés
És ne gyertek azzal hogy inkább AMD Radeont vegyek mert az jobb!Több fórumon is olvastam ha valaki Nvidiat akar venni egyböl irják,hogy inkább AMD legyen.Nekem nem kell AMD hanem GeForce!

2013. márc. 3. 17:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem Asus-t DriectCU II hűtéssel. Amúgy, akik azt írják, hogy AMD legyen nem mondanak hülyeséget, mert azok jobbak ebben az árkategóriában, de tiszteletben tartom a kérésedet. Szóval ASUS DirectCU II.
2013. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

"Több fórumon is olvastam ha valaki Nvidiat akar venni egyböl irják,hogy inkább AMD legyen."


Talán nem is ok nélkül teszik...


Mennyid lenne a VGA-ra?


Amúgy igazából mindegy,hogy melyik gyártótól veszed,mindegyik gyártó megbízható termékeket gyárt.Amelyik neked szimpatikus,azt választod.


Amúgy 40K felett a HD7850 sokkal jobb választás,mint a GTX65Ti,akár tetszik,akár nem.

2013. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
GTX650Ti*
2013. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem kell főzelék, sütit akarok!!!


AMD azért jobb, mert "rugalmasabb".

Sokkal jobb ár/érték aránnyal rendelkeznek.


Sajna az utolsó mondatod alapján eléggé komolytalannak tűnsz. :/

2013. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező még annyit, hogy a két gyártó között, nincs MINŐSÉG beli különbség. Mindkét gyártó tökéletes kártyákat gyárt, csak adott árkategóriában hol az egyiket, hol a másikat éri meg megvásárolni, mert ugyanazon árért jobb teljesítményt kapsz. Egy körültekintő vásárló nem a szívére, hanem a tényekre alapoz. Mondjuk tegyük hozzá egy körültekintő vásárlónak nincs szüksége, fórumokon kérdezősködni, mert úgyis utánaolvas saját maga.
2013. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A Palit elég megbízható cuccokat gyárt.

Megjegyzés: a GTX 650 Ti pont nagyon jó a kategóriájában, ha nincs pénzed HD 7850-re. De egy kérdés: Miért nem akarsz AMD-t? Talán jobban járnál, ha meg tudnánk győzni.

2013. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem fogjuk,a kérdező kegyetlen egy nV fan.


Az igaz,hogy a GTX650Ti nem(annyira)rossz ár/értékű VGA,de akkor is teljesítményben inkább a HD7770 felé húz,mint a HD7850 fele.

2013. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem fogtok meggyőzni az AMD javára!Komplett gépet akarnák cserélni és most is egy GF 9600gt van a régi gépembe és a legelsö gépembe ami majdnem 10 évvel ezelött volt az is GF fx5200 volt.Továbbra is Nvidia fog lenni!!
2013. márc. 3. 18:37
 9/22 anonim ***** válasza:

"""AKARNÁK"""

"""GÉPEMBE"""

Inkább ülj le nyelvtanozni, utána regéld hogy mit akarsz!

2013. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 zakhaev ***** válasza:

fog lenni-----> lesz... amd gyorsabb, de csak irásban,

nem fogok kekeckedni az amd javára, EVGA, vagy DCu2

2013. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!