Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen venti szabályzót...

Milyen venti szabályzót ajánlotok? Minimum 4 ventit rá lehessen rakni (de inkább 6 kéne). Olyan ~5 k-t szánnék rá és beápíthetőset szeretnék (odd helyére).

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 21:57
 1/5 hypno ***** válasza:

[link]


Válogass kedvedre.


Megjegyzem, az a gép, amiben 5 db rendszerhűtő ventilátor van a CPU, VGA és PSU hűtők mellett, az nem lesz csendesebb attól, hogy egyesével szabályozod a rendszerhűtőket.

2013. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudom nem lesz halk, de annyira hangos se, mert minőségi Corsair és Arctic ventik mennek bele, a szintén jó minőségű asus dcII vga, XFX táp és Cm EVO proci hűtő mellé.


Ez tökéletes lesz.:)

[link]

2013. márc. 4. 14:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit előbb linkeltem azon a ledet belehet állítani, hogy milyen színű legyen vagy egyszínű és többféle színűt lehet venni?
2013. márc. 4. 14:24
 4/5 hypno ***** válasza:

[link]


Azt írják választani lehet milyesz színű. Gondolom piros, vagy kék.

2013. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:
Úgy értem gyárilag kétszínű és nyilván egy gombbal lehet választani.
2013. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!