Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a külső HDD-t...

Hulioboy kérdése:

Nem ismeri fel a külső HDD-t a windows, hogy tudom ezt orvosolni? Video lent.


#külső HDD #winchester WD
2013. márc. 5. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Még ki sem nyittam de tudtam hogy WD márka lesz az :D

Te raktad bele egy külső dobozba a HDD-t ugye? Mert külső HDD dobozokhoz oda kell feltüntetni a gyártóknak hogy a WD-vel nem megy, csak WD dobozban direkt :)

2013. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lemezkezelőben ha felismeri akkor jobb katt a külső vinyóra és ott formázd meg és adj hozzá betűjelet.
2013. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez egy gyári WD 2 terrás cucc, nem mókoltam vele semmit... 1 évig hibátlanul működött, de most valamiért letérdelt. Sajnos nem engedi se hozzáadni a betűjelet, se megformázni (de ez a videóból kiderül)
2013. márc. 5. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
:/ Gariban van akkor cseréltesd le, vagy ha nem akkor vedd ki belőle és próbáld le a gépben, de úgy szerintem működni fog. Más dobozban feleslegesen ne próbáld.
2013. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajna a gari már elszállt (a winyóval együtt)...
2013. márc. 5. 21:09
 6/6 anonim válasza:
Na, mi lett végül?
2014. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!