Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a videókártyá...

Vélemények erről a videókártyáról?

Figyelt kérdés
[link] ár/érték arány milyen ? Megfelelő teljesítményt nyújt játékoknál ?

2013. márc. 6. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, tudom, hogy már mindenkinek tele a fütyije azzal, hogy AMD-t ajánlgatunk, de ennyiért Sapphire,Gigabyte,Asus ( végülis mind1 ) HD7770 1GB GDDR5-ös kártyát ajánlok. Gyorsabb játékok alatt, a directcompute-ot és az openCL-t is támogatja. Egy szó mint száz, gyorsabb ugyanazon áron!
2013. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De egy intel procival jobban müködik együtt egy nvidia kari nem ? egyébként ezekhez elég egy 450-es táp ?
2013. márc. 6. 23:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen egy minőségi 450-es táp elég, és abszolút nem így van. Én is Intel Core i7 processzort használok AMD HD7870-el. A legjobb párosítás.
2013. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 450W-os normalis tap boven eleg, az meg hogy az intel+nvidia jobb egyutt az marhasag.
2013. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy működik vele az AMD is azért szoktunk AMD kártyát ajánlani az AMD procihoz mert az AMD VGA-k olcsóbbak és jobbak. és mert általában az AMD-k Crossfire támogatásúak csak a drágább alaplapoknál érhető el az SLI

míg az intelnél ez épp fordítva van

2013. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jelenleg amúgy egy ati radeon hd 4650-em van, ezt szeretném lecserélni, de igazatok van az amd-vel kapcsolatban, azokat is nézegettem és sokkal jobban kijönnék velük árban. pl ez is tetszetős [link]
2013. márc. 7. 00:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok, még mindig azt mondom, hogy egy HD7770nel jársz a legjobban. pl: [link] 30 000Ft és ipon.hu-ról 2000Ft fejében házhoz szállítják. Én most rendeltem memóriát, hétfőn hozzák is és már többféle alkatrészt is innen rendeltem.
2013. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
[link] ez kicsit drágább, 1000Ft-tal kb. de ez GHZ edition azaz a grafikus mag 1GHZ-en jár, nagyobb teljesítmény. És még mindig benne vagyunk a 30000Ft-ban. :)
2013. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A HD7770 referencia órajele: gpu=1GHz, vram=4500MHz. Ennél magasabb órajelű példányok az OC verziók. Minden 7770 és 7870 kártya GHz edition...

Amúgy a 7770 valóban remek vétel, különösen ajánlott!

2013. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Az hogy AMD cpu -val az AMD (volt "ATI") vga -k kihasználhatnak bizonyos szolgáltatásokat bizonyos esetben annak van alapja de gyakorlati jelentösége föleg játékban nem igazán van max. Dual Graphics nak ami az utóbi idöben AMD laptopokban tért is hóditott elégé (és persze Asztalin is)


Viszont az NVIDIA az nem az Intel gyártója vagyis nincs semmiféle oka hogy jobban menjen az Intel procival (se az Intel nek hogy nvidia vga nak kedvezen, föleg azért mert ö maga is GPU gyártó is)


az hogy bizonyos szolgáltatások itt is lehetségesek az egy más dolog de ettöl szintén nem lesz gyakorlati jelentösége játékban föleg

Intel "kedvez" ugyan úgy AMD nek is mint Nvidia -nak már amiben

de leginkább saját magának kedvez :P


pl. a Intel Virtu

2013. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!