Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplapot vegyem? MSI...

Omarhulm kérdése:

Melyik alaplapot vegyem? MSI 970A-G46 vagy ASUS M5A97 LE R2. 0?

Figyelt kérdés

(FX 8320, Win 8 64bit rendszerhez)

[link]


[link]


2013. márc. 7. 09:36
 1/7 hypno ***** válasza:

Amelyik szimpatikus. Nagyjából ugyanarra valók.


A Microstar lapon van pár megoldás, ami nekem szimpatikus. Pl. az elforgatott SATA csatlakozók, a nagy marha hűtőbordák a tápkondikon, a sokcsatornás audio kivezetés.


De ez csak kozmetika. A lényeg úgyis a chipsetben van, az meg egyforma

2013. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm nekem is az MSI szimpatikusabb, igen, a főbb különbség az audiócsatlakozások száma.


Plusz az MSI-n 8 tűs 12V-os tápcsati van, az ASUS-on 4 tűs, valamint az MSI-n egyel kevesebb házventilátor csatlakozó van (2), mint az ASUS-on. Ezeken kívül kb ugyanaz a kettő.

2013. márc. 7. 13:38
 3/7 hypno ***** válasza:

A sokkal több áram csak akkor kell, ha erős késztetést érez az AMD, hogy valami idióta módon sokat fogyasztó processzort adjon ki.

Vagy ha te érzel ellenálhatatlan késztetést, hogy a lelket is kitaposd a processzorból.


Minden más esetben a 140W TDP mindenre elég.

2013. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én se úgy vélem, hogy ez az MSI-nek egy nagy előnye a másikhoz képest, csak megemlítettem, hogy ebben különbözik.
2013. márc. 7. 14:13
 5/7 hypno ***** válasza:

De azt írtad, hogy alaplapot akarsz venni.


Nekem az MSI jobban tetszene, ha a kettő közül kellene választanom.

2013. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen azt akarok... Sztem. az Microstar lesz.
2013. márc. 7. 20:35
 7/7 dawe13 válasza:

Én nem ajánlanám az msi-t semmi képpen. Pant egy ilyen alaplapot vettem és 3hònap után megadta magát lehet hogy ez külön csak nekem volt így,de nekem azt mondták ha alaplapot veszek akkor msi-t biztos ne gigabyte vagy ehhez hasonlòt vegyek.

Ja hozzáteszem semmi extrát nem csináltam vele. Egyszerűen szar volt.

2013. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!