Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát ajánlotok?

Milyen videókártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy AMD Athlon II 631 Quad Core 2.6Ghz Procim, 4GB Kingmax 1333Mhz RAM-om, 450W-os tápom, GIGABYTE A55-ös alaplapom, 160GB HDD-m, És jelenleg egy NVIDIA GeForce 9600GT GIGABYTE dolgozgat a gépemben. Milyen videókártyát ajánlanátok ezekhez a cuccokhoz?

2013. márc. 7. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Táp milyen pontosan? Mennyi pénzed van rá?
2013. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25ezerért ASUS Radeon EAH7750 1GB:

[link]


Mivel AMD a procid ezért inkább Radeon-t kell bele nézni nem Nvidia-t. De érdekelni a engem is a táp.

2013. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lakatos Csipa ***** válasza:

"Mivel AMD a procid ezért inkább Radeon-t kell bele nézni nem Nvidia-t."

És ha nV-t vesz mi lesz? Nem fog menni a Steady Video(meg egy-két tuning lehetőség nem lesz a Vision centerben)? :O

Micsoda csapás

2013. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh. Most néztem meg csak igazán a tápot, és csak 420W. :( Egyébkétn nem valami erős a kicsike, szóval lehet hogy cserélni fogom : M-tech 420w. Viszont a 7750 nekem még nem tűnik nagy ugrásnak, és szerintem majd egy olyan 30.000Ft-t tudok rá szánni, de vehetek használtan is kártyát. Így mit ajánlanátok? Vagy a Procimhoz ez az erősség az, ami úgy kb. egy szinten van vele?
2013. márc. 8. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!