Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől zöröghet egy teljesen...

Mitől zöröghet egy teljesen új FSP HEXA tépegység?

Figyelt kérdés
Az első pár nap nemvolt gond vele, most viszont enyhén, de pont elég idegesítően "kerepel", ha ráütök a gépre akkor meg jól elkezd zúgni aztán lecsitul, hasonló a helyzet mint a régi tápomnál ami ugyancsak fsp volt.

2013. márc. 8. 23:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem a ház rezonál
2013. márc. 8. 23:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Plusz venti van a gépedben?
2013. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs ,csak a sima rendszer venti, kezemmel leálítottam és folytatódott a zörgés, szal tápból jön
2013. márc. 8. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

hallod...

kezeddel ne állítgass le semmit

ne üsd a gépet.

gariban küldd vissza.

2013. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. A Hexa-knál ez szériahiba. Küldd vissza gariba. Talán az újabbakban már javították a hibát.
2013. márc. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Én egyszer egy beljebb toltam egy kicsit a gépházat, és a ház hátsó két lába lebicsaklott, de alig zuhant a gép hátulja fél centit. Utána a benne lévő FSP-400PNF táp ventije olyan szinten zörgött, hogy nem lehetett elviselni.

Már nem volt garis, volt egy hasonló légszállítású 12 cm -es házhűtő ventim itthol és házilag kicseréltem, azóta is az megy.

Persze ha a tiéd garis még inkább vidd vissza.

2013. márc. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Rendszer venti? az alat mit értesz?

biztos nem egyéb dolog?

merevlemez is adhat ki hangokat

és a cpu hütön és a videokártyán szokot leni venti leginkább

egyik sem?

mert érdekes hogy elözö táp is zugott

amugy sok fsp k be ugyanatól a gyártótol menek a ventik lehet ugyan olyan típús is volt kifogtál két hibásat és enyi halani sok ilyenröl sajnos


ha a táp akkor gariztatod enyi

2013. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, de nemfogják csak ugy kicserélni, hanem szervízbe küldözgetik, aztán ott majd nemfog zörögni.
2013. márc. 9. 08:40
 9/9 Lakatos Csipa ***** válasza:
Gyakori yate loon venti hiba, cserélik gariba.
2013. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!