Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Out of frequency - NVIDIA 3D...

Out of frequency - NVIDIA 3D Vision Wizard. MIÉRT?

Figyelt kérdés
Nah szóval, a probléma az lenne, hogy van egy jó kis DELL CRT monitorom (nem tudom a típusát), megnyitom rajta az NVIDIA 3D Vision varázslót, és azzal kezdi a monitorom, hogy Out of frequency. Azért nem értem, mert ez a monitor 85 Hz-en pörög, haveroménak meg 75Hz a max (az övé LCD), és neki beindul. Akkor most mi van??? Valaki mongya má meg PLS

2013. márc. 10. 12:21
1 2
 1/11 eddi11 válasza:

Sokat számít 3d-ben a késleltetés is.Egyébként próbáld meg frissíteni a kártya driverét.Huzd maxra a frissítést.

Aztán próba.


Viszont szerintem felesleges.Ha nem az eredeti nvidia szemüveggel és kütyüvel akarod használni.Mert egyébként keresztbe lenyeli a gépet a 3d.

És a játék élmény sem a leg jobb.Nekem legalábbis nem jött be.

2013. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
3D DISCOVER módban szeretném használni, de így azt se tudom beállítani (tudtommal ahhoz nem kell vmi speckó szemcsi)
2013. márc. 10. 14:19
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy 85Hz a max, 100Hz-en már nem megy, 200-on meg végképp nem
2013. márc. 10. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
crt vel soha nem fog menni
2013. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mintha ez egyszer már mondtad volna :D
2013. márc. 25. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:
az lehet
2013. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt régi 3D nVidia kártya és akkor még nem is árultak mást mint CRT monitort. Az még csak windows 95 -windows98 alatt működött. Újabb rendszerekkel nem futott együtt. A legalacsonyabb működési frekvenciája 50-60 Hz körül volt, de ha a monitor képes volt rá, akkor pl 75 Hz-en már igazán jó volt a képe 3D-ben is. Akkor volt nekem egy régi 14"-os képcsöves monitorom, ami ráadásul nem is ment nagyon magas frekin, de azért jól működtek együtt. Az ilyen 3D játékok együtt működtek vele mint a DOOM3D és a hexe meg a need for speed és hasonlók, csak 3D módban kellett indítani. Akkor szabad szemmel kettős vonallal látszott a kép, mint a 3D tv képe is látszik szemüveg nélkül a váltakozó szemhez tartozó képek miatt.
2013. márc. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hogy hívták a kártyát?

még most is játszok dosos meg ilyen retro játékokkal, lehet összeraknék olyan kártyával 1 gépet

2013. márc. 26. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Majd előkeresem, hogy megnézzem a pontos típusát, viszont nekem is vannak vele hasonló terveim nosztalgiából.

Fel telepíteném a win98-at mert sok régi holmi már csak azzal működik. Van pl. egy 4800 dpi-s szkenneem és az sem megy már az XP alatt sem. Ezért nem nagyon szeretem az új oprendszereket mert nagyon sok régi dologról akkor lemondhatok. Frissítést meg nem írnak a régi dolgokhoz, hogy vegyünk mindenből újat. Szerintem az a legjobb, hogy több oprendszer fut a gépen és indításkor ki tudom választani, melyik induljon el. Viszont a nagyobb memóriával korábban próbáltam w98-at telepíteni de csak akkor indult el, ha nem volt a memória nagyobb a régi 512-nél (vagy mennyinél is). Szóval nem szeretek elköszönni a régi dolgaimtól.


Azért majd megnézem pontosan a típusát, csak most nem akarok pakolni.

2013. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:) nem baj
2013. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!