Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows indítása nem sikerült....

Windows indítása nem sikerült. Ennek oka egy nemrég bekövetkező hardver- vagy szoftverváltozás lehet. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Egyik nap még rendesen működött a gép, kikapcsoltam normálisan.Másnap reggel mikor beszerettem volna kapcsollni


ezt az üzenetet adta ki "Windows indítása nem sikerült. Ennek oka egy nemrég bekövetkező hardver- vagy szoftverváltozás lehet."



Próbálkoztam pár ötlettel.


1.

Átraktam a vinyot egy másik gépbe és ott is ugyan ezt az üzenetet hozta ki.

Ott beraktam egy windows os lemezt ami kell neki és amikor elinditom a bootlemezt ujraindul a gép ezt probáltam 3x-is.


2.

Beleraktam egy másik vinyot a gépembe (amelyikbe kijött először a hibaüzenet) és a másik vinyora is ugyan az az üzenett jött ki.


de az a vinyo nem rossz mert azt eddig is használtam egy másik gépembe.


Remélem érthető valamnnyire amit leirtam.


Minden ötlet jolenne annak érdekében, hogy megtudjam oldani a problémámat.



2013. márc. 10. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A boot hdd-t nem pakolgatjuk ossze-vissza, hiszen annak nem mindegy milyen hardware van mogotte.

Elso memtest, aztan hdd test pl.: Hiren's boot cd-rol.

[link]

termeszetesen a hdd tipusanak megfelelo teszttel.

De meg egy Checkdisk is jol johet.

Alaplap hiba is okozhatja.

2013. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amit irtál ezt meg fogom csinállni de szeretnélek megkérni, hogy segits abban, hogy majd melyik programokat futtassam le ezek közül.

[link]


Meg, hogy ha alaplapi a probléma azt, hogy tudom megnézni vagy megtudni?

2013. márc. 10. 20:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni, hogy a hdd-m az samsung és IDE
2013. márc. 10. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!