Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msi, Sapphire vagy Gigabyte?

Msi, Sapphire vagy Gigabyte?

Figyelt kérdés

A 4 közül melyiket válasszam?


1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]


A Sapphiréből a Ghz editionoson 2 mini Displayport van, és erről láttam tesztvideót én erre szavaznék de várom a válaszokat!


2013. márc. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Gigabyte cuccaim vannak, de a Sapphire-al sincs semmi baj, az MSI-t viszont elfelejteném.
2013. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ezt vedd:

[link]

2013. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
MSI
2013. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló:mi a baj az MSI-vel?
2013. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg a rossz tapasztalatom az MSI termékeivel legyen az notebook (hőelvezetési problémák), alaplap vagy akár VGA. Olcsó szutyok anyagokat használnak, fittyet hánynak a különböző referenciaajánlásokra. Nem ajánlom és nem is vásárolnék MSI terméket.
2013. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, nekem 1250mhz-n ketyeg egy 7970Lightning, és még 70 foknál nemnagyon ment feljebb.Én rosszat nem nagyon hallottam az MSI-ről, és enm is tapasztaltam.A 7950-em is MSI volt és azzal se volt semmi bajom.
2013. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy darab termék esetén nem jó véleményt alkotni. Kifogtál egy jót, szerencséd van. :)


Szervizben dolgozva elég sok mindent láttam már sajnos.

2013. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lakatos Csipa ***** válasza:

"Egy darab termék esetén nem jó véleményt alkotni. Kifogtál egy jót, szerencséd van. :) "

Miért te neked mennyivel is volt személyesen dolgod ami hibás volt? Persze ha a lighting széria nálad annyi, hogy kifogtál egy jobbat és kész...

2013. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!