Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért jelez 266 Mhz-t egy...

Miért jelez 266 Mhz-t egy DDR2-es memória? Memóriát szeretnék venni a gépembe ez mellé, de nem tudom, hogy ez tulajdonképpen micsoda, lehetséges-e egyáltalán.

Figyelt kérdés

[link] erről van szó. Nem értem, akkor ez most tulajdonképpen hány Mhz-s? A 266 Mhz-s ramok ugye elvileg nem DDR2-esek, de DDR2-es SD memóriáról meg pláne nem hallottam. Ebbe milyen memóriát kell venni?

Az alap gép, amit most fejleszteni szeretnék egy HP7600-as, kevés memória van benne, még kettőször egy giga kellene bele.

Bementem egy számítógépes boltba, de ott se értették a problémám, illetve hogy ez hogyan lehetséges. Ha esetleg valakinek van valami ötlete, vagy tudja hogy mi is ez, akkor legyen szíves válaszolni, hálás lennék. :)



2013. márc. 12. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a RAM 1.8V-on működik, ami ugyebár a DDR2-es memóriákkal jelent meg. A win7 csökkentette volna az óraszámát?
2013. márc. 12. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem osztottad vissza a memóriákat?Nem állítgattál valamit a Biosban?Más operációs rendszer rendesen érzékeli a memóriák órajelét?Mik a gép pontos adatai?
2013. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
533Mhz-s a RAM de mivel páratlan mondul van nem megy a Dual Chanel ezét is írja csak a felét
2013. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem állítottam semmit át a biosban, majd belenézek. De akkor ezek szerint 533mhz-set kell bele venni. Egyébként egy hp7600-as gépben jelezte ezt ki.
2013. márc. 13. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Laptop?
2013. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!