Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány FPS-em lesz a Crysis 3-ban?

Hány FPS-em lesz a Crysis 3-ban?

Figyelt kérdés

Most rendeltem meg. De tudni akarom hogy milyen grafikai beállításokon, és hány FPS-el fog futni.


Intel i5 3470

G.Skill Ares 2x4GB 1600MHz

ASUS HD7870

Corsair CX500W


2013. márc. 14. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

fullhd-n ultrán 41,239 fps-el...

Ha már megrendelted akkor majd kipróbálod. Nézhetsz teszteket is. De fullhd high beállításokkal biztos szépen fog futni.

2013. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha FHD-ban nem is, de HD-ban high-on meglesz az átlag 30-40 fps.
2013. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Milyen felbontáson? Amúgy biztos vagyok benne, hogy vannak ilyen jellegű tesztek a világhálón csak rá kéne keresni...


Saját tapasztalat:

Nekem egy HD7850 2GB-os karim van 900MHz-es GPU órajelen (860 helyett szóval nem nagy tuning) és egy 4GHz-en üzemelő FX-6300 hajtja, ami a játék alatt 55-70% között dolgozik! 8GB RAM van mellé nekem is, de a játék alatt kevesebb, mint 4GB fogy el összesen (ez ma még jellemző a legtöbb játéknál).

1680x1050 felbontáson nyomtam Very High textúrákkal, High beállításon és SMAA 2TX szűréssel. A játék elején benchmarkoltam a Fraps-szal és átlag 40 fps jött ki (minimum 27 fps). Ha a grafikai beállításokat is mind Very High-ra emeltem, akkor az átlag teljesítmény csupán 27 fps volt (minimum 18). A minimum fps mindig az a rész, amikor a játék legelején Psycho átadja a pisztolyt nekünk, az a rész eléggé ledobja az fps-t.

A 7870 ennél kb 20%-kal erősebb azaz mondjuk a 15%-kal magasabb 1920x1080 felbontáson alig nyújt gyorsabb teljesítményt, mint az enyém 1680x1050-ben. A Single Player esetén talán megkockáztathatod a Very High beállításokat SMAA 2TX szűréssel. Multiban sima High-on már szépen fog menni (nálam a multi rész 60 fps körül mozog High beállítással).

2013. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a saját tapasztalatot miért kell lepontozni...én tapasztaltam, mértem az eredményeket és abból próbáltam következtetni a 7870-re. De mindenekelőtt tesztek olvasását ajánlottam! Ebben tényleg mi a rossz válasz? Lepontozás helyett kérlek inkább szállj vitába, érvelj okosabban! Nyomkodni a mínuszt magyarázat nélkül nagyon könnyű...
2013. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a lepontozók úgyse értik meg, amit a #4 írt.
2013. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!