Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két Acer laptopot néztem ki,...

Két Acer laptopot néztem ki, melyik lenne a jobb nekem?

Figyelt kérdés

Mindkettő EMachine, a drágábbik 2Ghz-es Dual Core proci, 2048-as memória (4 Gb-ig bővíthető) 250Gb-os vinyó (SATA), 6 cellás LiOn akksi. A másik 30 ezerrel olcsóbb, és pont fele ennyit tud, mindkettőben van DVD író és kértyaolvasó, mindkettőnek Intel GMA X4500-as. Ja, és a drágábbikban van beépített VGA kamera.

Ebből nyilvánvaló, mennyivel jobb a drágábbik, azért vacilálok mégis, mert egyszerűen netezésre, képszerkesztésre, írogatásra, filmnézésre használnám, játszani nemigen akarok rajta. Elég lenne az olcsóbb is?


2009. szept. 15. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsősorban azt nézd meg a gyártó oldalán vagy tesztoldalakon hogy mennyit bír az akksi, aztán azt hogy mennyi a garancia. Eddig két véleményt olvastam arról hogy az ACER ügyfélszolgálata csapnivaló, tehát érdemes olyan márkát kinézni amiről jókat írnak a fogyasztók, azok is akiknek garanciális gondjuk volt.

Ha jó ez így, akkor arra amire írtad megfelel az olcsóbb.

2009. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!