Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápot, meg videókártyát...

Milyen tápot, meg videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a gépemet fejlesztem, mert most egy 1.8-as celeron procim van meg egy Geforce 210-es kártyám. Az alaplapom ASRock G41M-Le, a tápom 400W-os COdegen tehát azt is cserélnem kell.


Amit veszek procit az egy Core 2 Quad Q9450. Néztem hozzá hűtőt is: Cooler Master TX3 Evo. Az lenne a kérdésem hogy akkor ha megveszm a hűtőt is hozzá akkor meddig tudom biztonságosan húzni?


Ja és videókártyát is veszek valamit kizárólag használtan olyan 35 körülit milyet érdemes venni?


Ja, a táp kb. 10k körüli kéne.



2013. márc. 15. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nem érdemes quad procit venni mert nagyon drága és sokat fogyaszt, ennyiért már sokkal újabb és gyorsabb processzort kapsz, nem éri meg bővíteni ezt a gépet !amúgy mennyiért vennéd ?
2013. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tápnak fsp hexa 400\500 vagy chieftec ctg 400\450\500, esetleg corsair cx 430 v2.

Annyiért én már új vga-t vennék, HD 7770 vagy gtx 650 ti.

2013. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!