Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookre Akku ellenörő...

Notebookre Akku ellenörő program (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Packard bell notebookra kellene valami akku elelnrző ami megmutatja a ciklusok számát az elhasználódás mértékét a töltéskapacitást meg a cellákról is ad adatokat... testvéremnek hp-s notebookja van és neki alapból kiad minden információt az akkujáról ( HP Support Asistaint ) de a Packard bell hez nem találok semmi ilyet...

2013. márc. 16. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon kivül,hogy lesz egy plusz program a gépedben ami fogja a procit mi értelme van? Windows is kiirja mennyit birja még.
2013. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
például hogy tudjam mennyire van elhasználódva és hogy hagyjam fent tovább ha csökken a töltéskapacitás...
2013. márc. 16. 17:48
 3/3 anonim válasza:

Az 1. egy hülye válasz volt...


...már csak azért is, mert a kérdező tisztában van ezzel, de szeretne egy olyan programot, ami több adatot képes adni az akksiról + a win akku jelző program minden csak nem pontos!


Én is pont e célból megpróbáltam körülnézni, de egyenlőre nem sok programot találtam. De egy hirdető ezt a programot használta, és én is leteszteltem:


CPUID Hardware Monitor 1.20. Google-n simán megtalálod.


Megmutatja az AKKU gyári max kapacitását, a jelenlegi max-ot, és a töltöttséget is persze.

2013. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!