Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS laptopbók hogyan vehetem...

Esesekiskolaja kérdése:

ASUS laptopbók hogyan vehetem ki a vincsesztert sérülésmentesen, hogy tudjam használni?

Figyelt kérdés
Ha ki lehet venni, akkor miképpen tudom még hasznosítani külső vincseszterként, meret az adatok fontosak lennénak számomra.

2013. márc. 16. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hátlap lecsavar, HDD kivesz, külső HDD keretbe berak, használ.
2013. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:

Mindegyiknél máshogy. Atalában azt az alsó fedelet kell kicsavarozni amin egy kör alapú hasáb jel van. Ott még foghatja egy csavar és hátra húzva kijön. De vannak olyan szemét megoldások is, ahol csutkára kell szedni a gépet hogy hozzáférj vinyóhoz. Lásd netbook.


Ez után már csak bele kell szerelni egy 2,5" -os USB -s külső házba. 3 eFt környékén már elég jók vannak. Van SATA -s és persze még IDE -s is.

2013. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van asztali géped, akkor egy SATA csatlakozóval+tápcsatlakozóval simán lehet ahhoz is csatolni belső merevlemezként is.
2013. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nekiállok és megpróbálom szétszedni. Hűteni nem kell vagy benne lesz abban a külső merevlemeztartó házban kompletten? Még egyszer köszönöm a segítségeteket.
2013. márc. 17. 12:49
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Tudnátok abban segíteni, hogy megveszem, és egyszerűen beteszem, működik? Még soha nem csináltam ilyet. Nem ez a profilom. Köszönettel: Esések Iskolája

2013. márc. 17. 12:57
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
Elvileg igen, de ne ilyen olcsó sz*rt vegyél mert bánni fogod.
2013. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: ne vedd meg ezt a Kőnig vackot.

Én ugyanilyet vettem nemrég és hol működik, hol nem. Előlapi USB csatlakozóban egyik gépen sem megy (ez lehet a kevés amper miatt), de a hátsó USB portokon is próbálkozni kell 2x-3x, hogy végre elinduljon.

2013. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a figyelmeteket. Kérhetem abban a segítségeteket, hogy leírjatok olyan készüléket, amit érdemes használni. Ha van tapasztalatok, akkor szívesen venném, ha megosztanátok, és elkerülhetném azt, amit ilyenkor érdemes lenne elkerülni. Egy hibás terméket nem szeretnék venni. Köszönettel: Esések Iskolája - Dobrotka Béla
2013. márc. 18. 07:29
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] ezt találtam. Melyik a jó? Köszönettel: Esések Iskolája
2013. márc. 18. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!