Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtőt ajánlanátok...

Milyen hűtőt ajánlanátok A10-5800K procihoz tuningra?

Figyelt kérdés

Egyátalán nem tudok dönteni.

Se árban,se hűtési teljesítményben.


CM 932Haf házba lenne,szóval a méretek miatt nem lenne gond.


Közel 4,3-4,4 GHz-re szeretném majd húzni később,mivel fog majd kelleni az ereje erős VGA-hoz,netán CF-hez.

Viszont szeretnék a realitások keretein belül maradni.


Néztem a Noctua D14-t is,valamint ajánlottak olcsóbbakat is,például Alpenfoehn Brocken-t,vagy Mugen rev. B-t is.


Szóval a rizsákat félretéve,ti milyen hűtőt találnátok elégségesnek a terveimhez 13-19 ezer forint között?


2013. márc. 16. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy Brocken bőven elég rá.

[link]

2013. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ez jó hűtő?

Elég kevés vélemény van róla eddig.


Halk?

Esetleg később lehet tenni a másik oldalára is ventit?


Árban nagyon jó,eddig én sokkal drágábbakat néztem,azt hittem ez az árkategória kevés lenne a terveimhez.


Esetleg ha mégse győzne meg annyira ez a típus,akkor melyik az a hűtő,ami ennél kb egy fokozattal erősebb?


Néztem régebben a K2-t is,de most borzasztó drága lett.


Egyébként köszi a válaszod:)

2013. márc. 16. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy ár/érték bajnok hűtő, szerintem egy 2 modulos Trinity nem kihívás neki 4,4GHz-en.

Tuningolt Phenom II X4-eket 50 fok körül tart.


Lehet rá tenni második ventit is, úgy tudom mellékelnek is hozzá kiegészítő felfogatókat, szóval csak a ventit kell megvenned.


Csendes is, egyetlen hátránya hogy AMD-re csak lefelé vagy felfelé néző ventivel lehet felszerelni. De ez csak felső tápos háznál gond, alsó táposnál nyugodtan fújhat felfelé.


A gyártó oldalán ugyan nem írják hogy FM2-re is jó lenne, de Én úgy tudom jó rá, azért a biztonság kedvéért ennek utána járhatsz.

2013. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A HAF 932-ben fölül egy 23 cenis kifújó venti van.

Attól ugye elfog férni?

2013. márc. 16. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el fog, nem a mérete miatt írtam hogy gond a felszerelés, csak mert felső tápos háznál ha úgy rakod be pont belefújná a meleget a tápba. De alsó táposnál ilyen gond nincs.
2013. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Teno ***** válasza:
2013. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Esetleg ez:


[link]


?

Vagy abszolút túlzás?

2013. márc. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!