Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkre mehet az alaplapom?

Tönkre mehet az alaplapom?

Figyelt kérdés
Ma 2. alkalommal csinálta azt, hogy bekapcsolásnál elsőre nem adott képet csak resetelésnél. Sok USB van rácsatlakoztatva köztük egy hub is azt kihúztam a reset gomb megnyomása előtt így utána elindult. Eddig nem csinálta ezt, indult a bedugott hubbal is. Ez azt jelzi, hogy az alaplapnak hamarosan vége? Asus alaplapom van.

2013. márc. 16. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább a tápra gyanakodnék.


Milyen konfigod van és mi a tápod pontos típusa?

2013. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

DDR II 2 GB RAM

160 GB HDD

3 GHz-es Intel Celeron processzor

256 MB-os videókártya


Nem rég kipróbáltam úgy hogy kihúztam a hubot és akkor is ezt csinálta. A ventilátorok pörögnek, de a hardverek nem indulnak el csak ha benyomom a reset gombot. Ez mitől lehet? Nem rég próbáltam az integrált videókártyát bekapcsolni a BIOSban, persze nem sikerült. Esetleg ott állíthattam el vmit?

2013. márc. 17. 00:34
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez kimaradt:


350 Wattos táp

2013. márc. 17. 00:34
 4/7 anonim ***** válasza:

"350 Wattos táp"


Ezzel nem megyek semmire.

Létezik jó minőségű 350W-os táp,aminek röhögve el kéne bírnia ezt a gépet,és létezik gagyi 350W,450W,500W.... táp,ami simán kifullad egy ilyen gép alatt is.


Pontos típus kéne.

2013. márc. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

FSP GROUP BY INK.

FORTRON/SOURCIE

2013. márc. 17. 01:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Am. a tápot már 1,5 éve használom, eddig nem volt vele gond
2013. márc. 17. 01:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már épp itt az ideje, hogy tönkremenjen! :) Az alaplapi kondenzátorokra is vessél egy pillantást, hátha púpos valamelyik.
2013. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!