Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 300W-os régi ATX-es...

Egy 300W-os régi ATX-es tápegységet hogy lehetne elrontani, úgy hogy ne legyen nagyon feltűnő?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 13:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egy tipp: Amikor áram alatt van, kezdj el benne matatni vizes kézzel, közben pedig a lábaddal markolásszad a radiátorcsövet!

G.

2013. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

bocsi de már sikerült megcsinálnom hihiihihihihiihhiihih


ja és Geniuseus: nem tudom hogy te milyen körülmények között laksz de nálunk padlófűtés van, és vannak rendes biztosítékok is, de mondom bocsi egyéni szoc. probléma, nem kell szégyellni h egy barlangba laksz....

2013. márc. 23. 16:22
 13/20 A kérdező kommentje:

am sztem gondolkozz el azon hogy a pvc radiátor cső mikor fogja neked vezetni az áromot?

istenem................

2013. márc. 23. 16:26
 14/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok, legyél büszke magadra, remélem a szüleid is azok lesznek rád!

G.

2013. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy többre viszem mint te, legalább én tisztába vagyok a mai világ adta lehetőségekkel, de inkább nem pazarlom az időmet ilyen emberekre mint te......
2013. márc. 23. 16:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Fúú te akkor valami nagyon nagy jampi lehetsz ha nálatok már PVC a radiátor cső.
2013. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

""dúsgazdag újgazda... ööö újgazdag""


de táp tönkre tevés terén nem találja bezzeg fel magát se abban hogy vegyen valami épkézlábat mivel 5ezre sincs egy használtra mivel elment az összes a műanyag hordóból készített szalma kályhájára

2013. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hát AgentK nemtufom nálatok ez hogy megy de nálunk a szüleim fizetik a ház berendezését. Am nem vagyunk jampik csak tudod fejlődni kell a korral.


És nem használt tápokat venni 5K-ért..

2013. márc. 27. 20:15
 19/20 19András93 válasza:
szájkarate megy...de találékonyság 0 :))
2013. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyébként a biztosíték nem véd meg attól,amit javasoltak.


Legfeljebb a FÍ relé,de te úgyse tudod mi az,ilyen kis csíra 14 évesek csak ahhoz értenek,hogyan lógjanak a sznob szülei zsebén.


PVC cső van?

Kemény vagy.

Látom nem telik horganyzott csövekre.

2013. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!