Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi lehet a gond?...

Szerintetek mi lehet a gond? Videókártya, vagy valami más?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy a kép nagyon lassan tölt be. Egy online játéknál jelentkezett a probléma, ami eddig tökéletesen futott. A játék közben a mobok, npc-k, más játékosok 2-3 perc alatt töltenek be, vagy még lassabban. Semmi frissítés, vagy telepítés nem történt közvetlenül előtte. [link]

2013. márc. 17. 14:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és van egy integrált videókártya, és egy NVidia Geforce GT 520MX.
2013. márc. 17. 14:42
 2/6 A kérdező kommentje:

Közben lefuttattam egy tesztet.

[link]

2013. márc. 17. 14:53
 3/6 miért.én? ***** válasza:
Esetleg ha használtál előtte valamilyen rendszertisztító/karbantartó programot, és nincs külön kliense a játéknak, előfordulhat, hogy törölte a játékhoz tartozó ideiglenes mappákat. Ha így van, azért tart tovább a betöltés, mert újra le kell ezeket töltenie.
2013. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van saját kliense. AION FTP és nem használtam rendszertisztítót, max 2-3 hónappal korábban csak.
2013. márc. 17. 14:59
 5/6 miért.én? ***** válasza:
Minden esetben újra jelentkezik a probléma? Teszem azt, megvárod míg betölt, kilépsz a játékból, majd újra vissza.
2013. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Már tegnap újra telepítettem az oprendszert is, és a játékot is kétszer szedtem le és telepítettem fel újra. De semmi változás.
2013. márc. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!