Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok 64 bit-es...

Miért nem tudok 64 bit-es windowst telepíteni?

Figyelt kérdés
Vettem egy SATA II + Ultra ATA133 PCI-Express Combo Card - átalakítót, mert régi IDE-s winyómat raktam SATA foglalatba. Ez eddig szép és jó. De emellett még van egy 80 GB-s SATA II-es WD winyó amit a windows 7 telepítésnél nem ismer fel ( isten tudja miért ). Na most windows 7 telepítésekor kéri, hogy tallózzak be egy drivert, de az átalakító kártyának a win7 64-bites driverjét nem ismeri fel csak a 32-eset. Ha a 32-eset használom és 64 bites win7-et telepítek, akkor a telepítés után kékhalál. Hogy tudnám megoldani az egészet? 1, Keresekk inkább windows 8-at? Megéri? 2, SATA winyóm miért nem ismeri fel?

2013. márc. 19. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a Win8 felismeri a drivert vagy alapból az eszközt, akkor igen.

De ha a Win7-nek baja van vele, akkor gyanús, hogy a 8-as is lenne.


Tuti jó az a driver?

Illetve másik sata portokkal is próbálgattad?

2013. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másik SATA port-al még nem, de akkor megpróbálom, úgy hogy átdugom majd. Windows 8-ból milyen verziót próbáljak? Enterprise? Professional?
2013. márc. 19. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, amilyet le tudsz szedni.

Igazából abból nincs sok verzió.

2013. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott hál'istennek, feltelepítettem a 64 bit-es win8 pro-t!
2013. márc. 19. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!