Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát tudnék...

Milyen videokártyát tudnék tenni ebbe a laptopba?

Figyelt kérdés

Típusa: ASUS K50ID-SX096D


Nyáron lesz három éves. Lehetséges, hogy a videokari lassan benyomja az unalmast, de fejleszteném is a laptopot, már ha lehet, mondjuk elsősorban egy erősebb videokártyára. De akár RAM bővítés is jó lenne.


A mostani: Nvidia Geforce GT 320M 1GB


Nagy játékokkal nem játszom rajta, csak a Sims 3-mal, de szeretném, ha lépést tartana vele, mert lassan már a sok kiegészítő miatt nem tudom full grafikán játszani, amiből viszont nem akarok lejjebb adni.


Itt van a notiról több infó:

[link]


2013. márc. 21. 12:24
 1/4 Osynho ***** válasza:
Cseréld, ha gyenge. Nagyon drága a vga egy laptopba és egyáltalán nem biztos, hogy cserélhető.
2013. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Mármint az egész gépet cseréld, ha gyenge számodra. :)
2013. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnálnám lecserélni, mert jó gép, nagyon megkímélt állapotban van a korához képest. Nem olyan, mint mások 3 éves laptopja, fél évesnek se néz ki, és a karbantartás miatt cseppet sem lassú.

Csak épp a videokártya miatt aggódom... Bár játék közben nem volt vele gond soha, még ha fél napig nyúztam, kétszer kaptam kék halált filmnézés közben.

2013. márc. 21. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, pedig kénytelen leszel lentebb adni a grafikán...nem mintha ennyit számítana.
2013. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!