Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HD Sentinel mennyire megbízh...

A HD Sentinel mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2 újonnan vásárolt mobil SAMSUNG HDD-re is 30-40 nap várható élettartamot jósolt az alábbi üzenettel: "A lemez felületén található 249 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve." Azóta a 30 nap lejárt a hibás szektorok száma (szerinte) állandó, és egyéb programok (HD Tune) tökéletesnek mutatják. Lehet, hogy első bekapcsoláskor endbe tette a hibás szektorokat és most már minden o.k., vagy rohanjak vele a szervízbe a Print Scrn-nel?
2009. szept. 17. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A HD Sentinel megbízható, a Samsung merevlemez viszont nem. Az új gépembe Samsungot raktam, kezdetektől fogva volt rajta egy hibás szektor. Ebből az egyből 3 hónap alatt 1433 lett, és a lemez használhatatlanná vált. Vissza is vittem a boltba, és kicseréltettem egy Hitachira, ami azóta is tökéletes állapotban van.
2009. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nézd meg ezzel a progival is!

[link]

2009. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel nem tudtam megerősíteni a diagnózist. A HDD life csak az primer hdd-t teszteli ingyen.
2009. szept. 18. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd az én WD vinyóm egy vista telepítés után megőrült, és folyamatosan megállította a gépet, töltöt meg ilyenek. Nem kattogott vagy hasonló, csak kifagyott a gép 2percenként 10mp-re. Feltettem ezt a hd-sentintelt, ugyanazt írta ,mint neked, csak 60napot írt rá. Vista uninstall, másik win fel, a probléma azóta nem jött elő, hdd sentinelt felse raktam, és történt ez sok sok sok hónapja.
2009. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Samsugn 80GBos van 2éve rendszeresen használom, és semmi gond vele..
2009. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HDD Regenerator 1.71

Megjavítja a winchester bizonyos szektor hibáit,

(Bad Sector) Le ellenörzi, megmutatja hol van a hiba és javítja azt.

[link]

2009. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!