Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki megoldás?

Alextenczel kérdése:

Valaki megoldás?

Figyelt kérdés

Most jött meg a Sapphire HD7850 OC videókari, és a Corsair CX430as táp. Beszereltem, tettem fel neki 2012 dec. drivert, minden okés volt, de a játékban halványan csíkozodik a kép, lásd az alant videóban 720p ben, nagyjából látni. Tettem neki 2013.3 beta drivert, de még mindíg csinálja, a TR ben is meg a Crysis 3 ban is. Emígy videóknál minden okés, asztalon is, csak a játékokban csinálja.


http://www.youtube.com/watch?v=MvA52t574rk


Segítsetek légyszives, mi lehet a gond?



2013. márc. 22. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Videóból nem sok látszódik.Biztos nem a monitorral van baj ? Ha másik gépben is ezt csinálja én vissza vinném míg nem jár le a 3 nap.
2013. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát eddig az 5770el semmi baj nem volt, most néztem a GW2t annál is csinálja, de nem is csíkozódik, inkább mintha remegne a kép, inkább a sötétebb színeknél...
2013. márc. 22. 11:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Visszaraktem az 5770est, és minden probléma nélkül működik... nem értem akkor, a 7850es 56fokon ment, minden okés vele, de a játékoknál remeg, vagy csikozódik, vagy mi a fity fül fene...
2013. márc. 22. 13:17
 4/4 A kérdező kommentje:
:O HDMI kábellel, tökéletessen működik :D neked volt igazad, köszi szépen, ment a pacsi :D
2013. márc. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!