Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tp-link router és adapter...

Alfamate89 kérdése:

Tp-link router és adapter összeállításban ingadozik a sebesség. Nem a net, hanem a wifi sebességgel van a gond, de mi?

Figyelt kérdés
Adott egy TL-WN881ND adapter és egy WR842ND router. Legfrisseb driver és firmware fent vannak, de mégis olyat művel, hogy egyszercsak megszakad a wifi. kirakja a kis háromszöget, de ettől függetlenül a routerbe sem tudok bemenni...játék közben felugrik az egekbe a ping 10-20ról. Jelerősség 50% körüli. Pingteszt tökéletes ha lefuttatom. Az adapternek feltettem a gyári progiját és ott látom, hogy a ratenél össze-vissza ingadozik. Van hogy 216Mbps és leesik 1re. WIN7 64Bit, UPC 25Megás net. A segítséget előre is köszi!

2013. márc. 22. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mikró bekapcsolásánál csinálta ezt, amíg át nem lett költöztetve a router (pedig addig sem a mikró mellett volt, volt jó pár méter köztük). Nem valami ilyesmi zavar be nálad is?
2013. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mikró nem lehet, mert az pont a lehető legmesszebb van a routertől is meg a gépemtől is.
2013. márc. 23. 10:38
 3/8 A kérdező kommentje:

Csináltam 1 képet, hol látom az ingadozást. A jelerősség nem szokott változni. Amikor ez az érték 1-2re leesik akkor már nem is érem el a routert, de nem csatlakoztat le vagy ilyenek, csak nem reagál semmire sem.

[link]

2013. márc. 23. 10:43
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Válts csatornát a routeren. Olyat keress amit senki más használ a környéken.

Bővebb infó:

[link]

2013. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Autómatán hagytam a csatornaválasztást, de szoktam figyelni és teszi a dolgát rendben, mert mindig a tiszta csatornán van. valami más beállítás esetleg a routeren vagy az adapteren?
2013. márc. 23. 12:10
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Frissítsd a firmware -t a routeren, a legújabbhoz ez van írva: "Fixed some connection dropped and crash problem."


[link]

2013. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pár napja azt is megcsináltam. annyit megoldott, hogy a 25megás net megy annyival, de minden más maradt a régi :(
2013. márc. 23. 12:34
 8/8 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Sajnos nálam is ugyanez a helyzet. 2 TP-link router esetében is. Én ezzel a problémával küszködök.Lehet veszek inkább egy Asus-t.Hátha az jobb.
2016. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!