Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SEGÍTSÉG kidobhatom a laptopom?

SEGÍTSÉG kidobhatom a laptopom?

Figyelt kérdés

Leöntöttem teával a billentyűzetem kb fél deci ment rá ekkor kirántottam a kábelt belőle és miközben téptem ki az aksit belőle elment a képernyő fele majd a másik fele is és kiírt valamit ,,majd kikapcsoltam ...


Ez azért volt mert egy csomó billentyűt nyomtam egyszerre?


Most lefelé fordítva szárad a radiátoron ....



2013. márc. 23. 20:02
 1/6 anti paladin ***** válasza:
71%
Sanszosan meghalt.
2013. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
fölösleges szárítani....az már soha nem fog működni...
2013. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha elég gyorsan áramtalanítottad, akkor jó esélyed van rá, hogy megmaradjon. Vidd el egy szakihoz, mert otthon nem tudsz vele mit kezdeni.

G.

2013. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
A gyors áramtalanítás mindenképp jó ötlet volt, és a szárítás sem rossz. Szárítsad amíg tudod, és valóban, nem árt elvinni valahova kitakaríttatni. Fennáll az esélye, hogy meghalt, de mint fentebb is említették, azért még van esély. Bár lehetséges, hogy pár nap alatt kiszárad, és menni fog tovább, a takarítás ajánlott minden előtt azért.
2013. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán zavar ha lepontoznak, de most nagyon érdekelne, hogy miért lettünk #4-gyel együtt lepontozva!

G.

2013. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na ma este bekapcsoltam a kicsikét és tökéletes, picit jobban kell nyomni most a billentyűket de működik minden :D
2013. márc. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!