Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock n68c-s ucc alaplapom...

Joker10 kérdése:

Asrock n68c-s ucc alaplapom van, eddig egy 8800 GT videókártya volt a gépbe, de most vettem egy új Geforce GTX 650 1Gb, és bootoláskor nem írja ki a videókártya memóriáját bios frissítés megoldaná?

Figyelt kérdés
a windows felismeri a videókártyát, meg az everest is, és működik is, de a bootoláskor miért nem írja ki a videókártya tipusát, és memóriáját ???? állítólag bios frissítés megoldaná
2013. márc. 24. 07:41
 1/4 hypno ***** válasza:

Ha normálisan működik, akkor eszedbe ne jusson biost frissíteni.


Azt azért nézd meg, hogy mi van elsődleges grafikus interface-nek beállítva a biosban ha PCI, akkor állítsd át PCI-E-re (Advanced fülön találod)


[link]

2013. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Én nem látok olyan BIOS -t, ami erre a "problémára" jelentene megoldást.

[link]


Nekem az előző gépem és a mostani gépem se jeleníti meg a VGA BIOS infókat a boot elején, de ettől még minden normálisan működik.


Ettől most amúgy te miért vagy tiszta ideg??

2013. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok ideg e miatt... csak érdekelt miért nem látszik bootoláskor a vga
2013. márc. 24. 10:41
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Semmi rendellenes nincs benne szerintem.

Amúgy visszaemlékezve az utóbbi fél évre biztos összeraktam vagy 150 db új gépet, de fél kezemmel meg tudnám számolni hánynál láttam VGA BIOS infókat bootoláskor. Bár lehet a full screen logo miatt, azt én nem szoktam kikapcsolni (csak ha valami baj van). Talán ha kikapcsolod látni fogod, bár ez nem biztos.

2013. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!