Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplap a jobb? (lent)...

Melyik alaplap a jobb? (lent) + videokártya

Figyelt kérdés

MSI Z77A-GD55

[link]


Asrock Z77 Extreme4

[link]


Asus P8Z77-V LK

[link]


Szerintetek? Lényeg hogy SLI képes legyen és minimum 4xDDR3 RAM foglalata legyen!

Egy i7 3770 proci menne bele! És a közeljövőben menne bele 1 vagy több videokártya a GTX 6-os szériából! Azért 1 vagy több mert pl 1db 680, vagy 2 660. De ez csak példa volt!

Milyen videókártyát ajánlanátok ehhez? (nVIDIA párti vagyok)

16GB(2*8) vagy 8GB(2*4) 1600Mhz-s KINGSTON HyperX Blu ram lesz a gépben.

És egy Cooler master GX 650W táp elég lesz 2 vidikarihoz?



2013. márc. 24. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

De ha már Z77-es lap,akkor miért nem K-s procit nézel?

És akkor később tudnád húzni is.

2013. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az Asrock-ot választanám szívem szerint.

Viszont alig drágább, de unlockos proci a 3770k, miért nem veszed inkább azt? Később, majd ha kevés lesz(3-4-5 év) akkor majd tudod húzni. Mivel ugyebár ezek az alaplapok arra vannak, hogy szarrá húzd a procidat, persze megfelelő hűtéssel. Én inkább 8 GB ramot vennék, és ha fontos a sebesség, akkor CL7-est, de ha nem akkor természetesen a CL9-et.

Tápnak meg sokkal inkább ajánlom a Seasonic s12 ii 620W-t, 23k körül van, de véleményem szerint a legjobb márka, legmegbízhatóbb, és a tápon egy ilyen konfig mellett nem nagyon kéne spórolni.

2013. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!