Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassul be a net random...

Miért lassul be a net random a gépemen? Egyik pillanatról másikra? Ráadásul nem csak belassul, hanem csak félig tölti be az oldalakat, úgyhogy már 'kész'-et ír ki a böngészőm (mozilla)? Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Gépem: Dual Core E2200, 2gb ddr2 667mhz, Intel 82945g Express Family chipset 256mb integrált vga, sata2 250gb hdd


Op rendszer: Win 7 professional 32 bit


Böngésző: Mozilla Firefox


Net: T-home-os, kábeles /nem wifis/


A UPC mérője szerint ( [link]

~40 mb/s letöltés, ~9 mb/s feltöltés, 22-30 ms



2013. márc. 24. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Vírus keresés megvolt már? Azok szeretnek ilyet csinálni.
2013. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet már indítom is az avastnak az alapos víruskeresését.:)
2013. márc. 24. 15:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Lefutattam, de nem talált semmit se az avast. Valami más ötlet?
2013. márc. 24. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg más bőngészővel. Avastnál próbáld ki a boot idejű rendszervizsgálatot. Indítsd újra a gépet, nézd meg a feladatkezelőbe milyen programok vannak, és mikor lelassul a net, nézd meg újra, hogy megy e vmi új program.
2013. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, rájöttem hogy a két felhasználói fiókból csak az egyik csinálja ezt a másiknál tökéletes a net. Töröljem a rossz fiókot és hozzak létre helyette egy újat vagy mi a teendő?
2013. márc. 24. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem annál a fióknál aminél csinálj ezt elindul valami program ami szopja a netet. Én inkább azt a valamit törölném le a fiók helyett. Törölj le minden szemetet amire nincs szükséged.
2013. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mostmár minden megtörtént töröltem és bootoláskor is volt víruskeresés (ott talált pár vírust, de ki lettek törölve), de semmi ugyanolyan rossz a net.:/

Esetleg valami más program amivel meglehetne próbálni?

2013. márc. 24. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Spyware terminator-t esetleg még lefuthathatod. Bár ha egyik fiókon jó másikon nem akkor az nem vírus, esetleg valami registry beállítás de ahhoz énse nagyon értek. Biztos hogy másik fióknál jó?
2013. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen a másikon tökéletes. Akkor marad a fiók törlése majd az új létrehozása.

Köszönöm az eddigi segítséged.:)

2013. márc. 24. 19:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem mindig ilyen az a fiók se csak néha csinálja és már volt olyan, hogy háromszori újrainditástól és net lekapcsolástól jó lett hirteken.
2013. márc. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!