Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8alatt jobban teljesit...

Illes Norbert kérdése:

Windows 8alatt jobban teljesit az fx?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 11:34
 1/2 A kérdező kommentje:
amugy miert szidja mindenki az fx et mikor 25ezerert minden jatekot max beallitason vissz jo gpu mellett. readasul tobb szallon nem is gyenge. nekem 4ghz en ketyeg 1,275v on egy 6870 mellet bf3 ment ultran 30-40 fps el. full hdba vagy crysis 3 high mediumom full hd ba 30-40kozott . szeritem jatekra felesleges nagyobb dragabb proci. conf:fx6100; hd6870,4gb ddr3 1600mhz , (bocs az ekezetert angol telorol irtam)
2013. márc. 25. 11:46
 2/2 anonim ***** válasza:
hidd el aki intelt mond játékra az vérpistike :)a kérdésre a válasz h: nagyon jól! nekem fx 8320asom van és kb 2-3mp mire be bootol a rendszer (ssd-vel) de minde ncsak úgy szárnyla...sőt sok játékban plusz 3-5 fps taapsztaltam(ami igazából tökmind1 csak gondoltam megemlítem) szóval félre nyólni nem fogsz ha win8at telepítesz:)
2013. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!