Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes most vennem egy...

Érdemes most vennem egy komoly gamer/munkára való gépet?

Figyelt kérdés

Kérdés adott, vagy pedig érdemesebb lenne várnom nyárig? Azt tudom, hogy most egekben vannak az árak, de azért érdekelne. Legfőképpen az, hogy a HD8xxx-es videó kártya szériák mikor jönnek ki.

Jelenlegi keretem 350-380 ezer, lényeg a lényeg, férjen bele.

Ami nem kell, az a ODD, egér, bill.

Kiemelem, hogy monitor kell!


Lehetőség szerint szeretnék tuningolni, tehát valami jó kis hűtő sem ártana, és ha játékokkal akarok játszani, akkor ne nagyon kelljen levennem akármiből is.



2013. márc. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben már várnék, minimum nyárig, mert ekkor jelennek meg a Haswell architecktúrás processzorok. Mondjuk nem hoznak nagy gyorsulást az Ivy-kre (~5-10%), de én megvárnám az új tokozást (LGA1150).

Eddigre sajnos még nem jelennek meg se a HD8***-es, se pedig a GTX7** széria. Az majd valamikor ősszel, de a HD7000-es szériától se kell félni, mert akkor már elég alacsony lesz az áruk, esetleg majd nyáron veszel bele egy olcsóbb darabot. Azzal kihúzd a HD8***-es szériáig, aztán pedig amire futja! :)


Nem hinném, hogy túlságosan érdemes lenne megvárnod a Haswell-t, de én a helyedbe így tennék (én ilyen vagyok), mert 2014-ben jön a DDR4 és akkor minden más lesz...meg a Broadwell mikroarchitektúra lesz még érdekes az elvileg sokat fog rátenni.

Illetve most a HD8***-ről is azt csiripelik, hogy nagy ugrás lesz az is.

2013. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy-két rész, ahol elég értelmetlenre sikeredett a szövegem, de nagyjából érthető, remélem.

Rá kellene szoknom arra, hogy átolvasom, amit legépeltem.

2013. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

CPU: intel core i7-6800k, 250


Monitor: Asus VX24AH


SSD: 250GB


HDD: 1TB 64MB 7200rpm


GPU:Gigabyte GeForce 960 OC 2GB


ház: zalman T3


hütő:cooler master hyper 212X


windows: win 10 home x64


alaplap: Asus Z170 pro gaming


ez a konfiguráció kb. 350000 Ft.

2016. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!