Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szi. Asztok! Kaptam egy...

Rivalista kérdése:

Szi. Asztok! Kaptam egy Packard Bell TS44HR-235HG típusú gépet! A CPU-t már kicseréltem egy B815-ről egy Intel I7 2620M-re! A kérdés hogy a GEFORCE 610M 1gb KÁRTYA CSERÉLHETŐ-E BENNE?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni , hogy MXM-es a kártya , mert tudnék bele venni egy jóval erőssebbet , mert a roci már jó , és elég olcsón is ráadásul! Csak cserélhetem e , vagy honnan tudom , hogy cserélhető-e?Van olyan program ami megmondja ?? Előre kö..szönöm a hozzáértő válaszokat!!!

#laptop tuning #GeForce 610M #MXM videókártya #laptop gpu csere #notebokk gpu csere #notebook újjítás #notebook videókártya csere #mxm 3.0 #geforce 610m csere
2013. márc. 25. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem laptopban nem lehet videókártyát cserélni. Jobban jártál volna ha raksz bele egy Ivy Bridge i7-est, amiben Intel HD4000 videókártya van integrálva, mert az jobb, mint a 610M.
2013. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De nekem konkrétum kéne , hogy lehet e cseréni ..:S!! Mert egy intel hd4000 nem nagyon tennék bele , pedig megvalósítható lenne megint a csere Ivy Bridge-re..:S!! de VALAMI gtx KARI KÉNE BELE..:s::s
2013. márc. 26. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
javítsatok ki ha tévedek, de tudomásom szerint az olcsó laptop videókarikat az alaplapra integrálják, ezért nem lehet őket cserélni.
2013. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy igazad van , és nekem is eszembe jutott , hogy bele van épitve , és nem egy külön álló kártya..:S:S!!! De akkor nem értem hogy ha baja van akkor valahogy cserélik.. vagy nem?? elvileg akkor más fajtát is lehetne vissza tenni?? Vagy nem ? De lehet hogy igazad van :S:S!!
2013. ápr. 2. 00:05
 5/7 anonim ***** válasza:
ha baj van pl: megfőződ a videókártyát vagy a vram tönkremegy akkor alaplapcsere kell hacsak nincs a processzorban használható videókártya.
2013. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pff értem..., hát mindegy , azért sokat segítetettek :S!! Akkor ez felejtős..:S !Köszi mindenkinek :S
2013. ápr. 5. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! tudsz linket adni honnan vetted a procit? nekem is ilyen gépem van b815 el
2013. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!