Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok nekem többet mondani...

Tudtok nekem többet mondani erről a Videó kártyáról? Jó vétel lenne?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek ilyen van Ő ajánlotta, nincs vele gondja.


Ő a kártya :http: //www.techpowerup.com/gpudb/b72/HIS_HD_7770_IceQ_X.html


És ebbe a gépbe menne: [link]


Tápegyéget is veszek hozzá egy 500w-os elsz : [link]



2013. márc. 25. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Am2+ ???!! Ddr2 ram?!

Mennyi a kereted?

2013. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Én annyira nem értek hozzá. Mi baj vele? A keretem az kb £160 (külföldön élek)
2013. márc. 25. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó vga, szuper hűtéssel, de valószínűleg drága, úgyhogy egy olcdó 7850-essel jobban járnál.
2013. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Átszámítva kb 36.000-HUF
2013. márc. 25. 22:53
 5/7 hozsoltika67 ***** válasza:
+1 #1 Régi kifutott-elavult architektúra,vegyél am3+,fm2-est,és ne előre összerakott gépet,ird le mennyi a kereted a gépre,és összedobunk neked egy ár/érték arányban a legjobbat!
2013. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

36 a vidikártyára vagy az egész gépre vagy a gép többi részére? Mennyi az egész kereted a gépre? Vagy van már valami a gépből megvéve?

1-es voltam

2013. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

36000 a videókártyára. Már megrendeltem a videókártyát amit a kérdésben belinkeltem meg a tápegységet. Megjön holnap lesz ami lesz belerakom,megnézem mit mutat. Közben kiokosítottam magam gépépítésből, Már tudom milyen foglalatok vannak procihoz meg te is írtad priviben (köszi)!

Megértettem hogy milyen alaplapokat érdemes venni, meg milyen memóriát stb. szóval tanultam egy s mást. Szóval holnap megjön a videókari meg a tápegység, és ha nem jön be az egész visszacserélem a régire és apránként megrendelem egy új géphez a dolgokat. www.overclockers.co.uk/ itt sok jó cucc van innen rendeltem a videókarit is.kb 4éves a gépem hihetetlen hogy elavul 4 év alatt minden.

Köszi a segítséget mindenkinek! Gépet összerakni nem tudok veletek mert messze éslek magyarországtól(1700km).

De tényleg köszi mindent rengeteget okosodtam az elmúlt pár nap alatt. Már boldogulok majd :) Arra rájöttem hogy előre összerakott gépet nem érdemes venni. Jobb ha mindent maga rendel az ember és rak össze ... biztosabb.

2013. márc. 27. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!