Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismersz olyan számítástechniku...

Ismersz olyan számítástechnikust, aki kék halál után vissza tudja varázsolni a dokumentum mappában elhelyezett fájlokat?

Figyelt kérdés
Van egy 20 gigás (12 éves) winchesterem. 2004-ben volt rajta kék halál, akkor nem lettek a fájlok előszedve róla. Utána újratelepítés, stb. után használtam. Aztán találkoztam egy számítástechnikussal, aki az elveszett fájlokból valamennyit vissza tudott tenni, de sajnos nem mindet. Amit a legjobban sajnálok, hogy több ezer fényképem odalett, amik nagyon fontosak számomra, mert azt az időszakot követik nyomon, amikor 2 évet külföldön éltem. Tehát a kérdésem konkréten az lenne, hogy kék halál után újra használtam a vinyót (tehát valamennyi terület felül lett írva), viszont még a kék halál előtti képek kellenének a vinyóról.

2013. márc. 26. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen megoldható !! de egy kérdés lett azóta formázva ?
2013. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy kék halál az semmi, ugyanúgy beindul utánna minden.

Ha adattárolóként csatlakoztatod a gépedre, te is letudod menteni. Ha felül lett írva, akkor lehet próbálkozni, de szívás azokkal a programokkal szenvedni.

2013. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hypno ***** válasza:

"...kék halál után újra használtam a vinyót (tehát valamennyi terület felül lett írva)..."


Ha felül lett írva, akkor békélj meg a gondolattal, hogy azok a képek már csak az emlékezetedben élnek.

2013. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mivel többször felülírtad a képeket a használattal, azt már maximum a Kürt tudja visszaállítani vagy még ők sem !

[link]

2013. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látogass bombakészítéssel kapcsolatos oldalakat, és terjeszd azt magadról, hogy arab terrorista vagy, és akkor a CIA visszaállítja neked ingyen és bérmentve...
2013. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat - a segítőkészeket. Felvettem a kapcsolatot egy budapesti céggel. Ők ingyen és bérmentve megnézik a vinyót, hogy le tudják-e szedni, ha igen, akkor küldenek árajánlatot, hogy mennyi időt vesz igénybe és mennyibe kerül.

Én legalább 5 programmal próbáltam leszedni a korábban készült képeket, sajnos nem akkora sikerrel, mint a számítástechnikus, akinek odaadtam. Ő kb. 200-300 képet szedett elő.

2013. márc. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!