Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom használni...

Miért nem tudom használni rendesen az nvidia videókártyámat?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy laptopot,(Acer Aspire 5742G-384G50MN) benne egy gyenge integrált intel, és egy erősebb Nvidida geforce gt540m videókártyával.A problémám az hogy szinte minden játékhoz alapból az integrált szutykot használja a gép, és ez eddig nem is volt probléma, mert az nvidia vezérlőpulton a 3d beállitások kezelésénél be tudtam állitani hogy azt használják. Tegnap viszont letöltöttem a "Tera" nevű játékot, és ennél nem lehet át átállítani hogy az nvidiát használja. Probáltam letiltani az ezközkezelőben az intelt, DE ha letiltom, akkor a gép az nvidiát se gépes használni.Végül rávetemedtem és a bioszban próbáltam letiltani,erre kiderül hogy ott sem engedi, mivel nincs advanced, vagy hasonló menű benne ahol az ilyen beállításokat tudnám kezelni.(bios verzió: Acer V1.29,)

Ha valaki tudna segíteni azt nagyra értékelném!



2013. márc. 28. 09:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!