Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a DVD/CD-Rom...

Miért nem működik a DVD/CD-Rom meghajtó?

Figyelt kérdés

Az eszközkezelőben egy sárga háromszög (és benne egy felkiáltójel) áll a meghajtó neve mellett.

Hiába akarok akár CD-t, akár DVD-t beolvasni nem megy. Még hallani sem hallom, hogy felpörögne. Régen minden pöpec volt, kb 1 fél éve figyeltem meg, hogy nem olvassa be.

Próbáltam frissíteni a drivert, de azt írta hogy az eszköz naprakész.

Előre is köszönöm a segítséget.



2013. márc. 28. 11:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

jobb klikk! a sárga kérdőjeles meghajtónévre.

Tulajdonságok: Eszközállapot??

esetleg: Hibaelhárításra klikk!

2013. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Eszközállapot:

A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)

2013. márc. 28. 18:33
 3/44 A kérdező kommentje:
Valami tipp?
2013. márc. 28. 18:34
 4/44 fersk ***** válasza:

Betetted kiemeltbe, tehát még él a probléma...

Eszközkezelőben távolítsd el a drivert, kivett DVD-vel indítsd újra. Kikapcs., DVD be, ismertesd fel a Win,-nel.

2013. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Felsimeri, fel akarja rakni az eszköz illesztőprogramját de sikertelen, meg most más a neve is. :/
2013. máj. 6. 18:21
 6/44 fersk ***** válasza:
Mi az a másik név?
2013. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

tsstcorp cd/dvdw sh-s182d ata device driver

kerestem hozzá drivert de mind fizetős oldal volt, meg letöltöttem egy driverdetective nevű progit ami 11 problémát talált, de oda is kell regisztrációs kód :/

Amúgy köszi h ilyen kitartóan segitesz, általában csak 1 választ kapok minden kérdésemre :D

2013. máj. 6. 20:19
 8/44 fersk ***** válasza:

A drivedetectiv egy kamu!

Tedd fel az Aida-t, az kiírja a paramétereket, ami alapján találhatsz drivert.

[link]

2013. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

SAMSUNG HD160JJ ATA Device

Ezt találtam, meg letöltöttem az aida egy progiját, DriverAgent a neve, és az is 11 hibás drivert talált, de a CD-romot nem látta hibásnak :O

Am van még egy dolog:A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)

ezt irja a tulajdonságoknál :/

2013. máj. 6. 20:51
 10/44 A kérdező kommentje:
ja most nézem, hogy ezt már írtam.
2013. máj. 6. 20:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!