Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mobil Intel GMA 4500M laptop-b...

Mobil Intel GMA 4500M laptop-ban lévő integrált videokártya memóriáját hogyan tudnám csökkenteni? Eredetileg 128mb. -os, de a memóriából elvesz még 1214mb. -ot, így 1342mb. -os. Nekem nincs szükségem ekkora memória kapacitásra.

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az integrált videókártyának nincs is memóriája. Ez automatikusan történik, hogy mennyi memóriára van szüksége. Nem ajánlott csökkenteni.
2009. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm gyors válaszod,értem mindezt,de még annyi hogy egyáltalán lehet?Tehát mód van rá?
2009. szept. 19. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg 1342mb hianyzik a gepedbol, ott valami mas gond van. Gyanis, ezek a integralt csodak nem 128mb-osak, hanem (altalaban) max 128mb-osak. De addig dinamikusan foglaljak a memoriat - altalanos hasznalatnal 8mb-ot.
2009. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát..az a pojén,ezt tudom én is meghát bios.-ban is azt írja hogy 8mb,de mégis 1342mb minuszom van.video kártya miatt,nem más miatt,mert a videokártyánál írja.
2009. szept. 26. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!