Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Keressek SIM kártya olvasót,...

Hangszoros kérdése:

Keressek SIM kártya olvasót, ami müködik magyar XP-vel is? Netalán Linuxxal (Ubuntu). Amiket eddig vettem nem nyertek. A gépekre is hisztisek voltak Esetleg hol mennyiért lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Váá!
2009. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mobiltelefonos netre gondolsz, vagy mobilinternetre, USB stickkel? Nem mindegy, mindegyik SIM kártyával működik. USB modemet a szolgáltatód ad szerződéskötés után (Vodánál 1 ft-ért), hűségidővel. Ha feltöltőkártyást akarsz, ott meg kell venni 10 ezerért az eszközt, de nincs hűségidő.
2009. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Apám, két éve használok mobilnetet modemmel, benne van a SIM kártya, Windows XP SP3 az operációs rendszer. Havonta fizetek érte. Nem gondolod, hogy ingyen használhatod bármelyik szolgáltató rendszerét! Vannak akciók, vannak különféle díjcsomagok, de INGYEN és valamilyen eszköz nélkül semmi sincs!
2009. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félreérthető az irkám ? A telefon Simkártyájára lehessen PC-ről, és azon keresztzül egy másikra szerkesztgetni. Vettem a Konrádtól, az MSI től, de gubancosok. Az egyik csak bizonyos géppel megy, a másik meg csak angol XP-vel.

Az egyébb (50 fajta feleti ) memoria kártyákat Sd, CF, stb látják

Nem gondolom hogy ingyen lehet netelni. A Voda, és Ericson "jovoltából", első kéthónapos csiga lassú net 100000-be került

2009. szept. 19. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon drága ez így! Ha meg ráadásul csigalassú is, nem kéne érte ennyit fizetned.
2009. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Alákarmoltam 2évnek, kapván árelönnyel egy Ercson telcsit. kétnap múlva zörögtem panaszkönyvbe, hogy a küttyü nem tudja aminek eladták. Jött egy forma púder, probléma maradt, súlyos számla jött. Az is maradt. Ezekután Ericson, mintabolt, független, drágább model a Mamutba, 1/2 nap utazás. 2nap után telefonos bejentés, egyeztetés újabb 1/2 nap utazás. Megjelenés, pofára esés kiprobálni nem tudták !! márkabolt !! kitalálták hogy nem cserélik ki mert kopott a készülék. Ezek szernt két nap alatt elkopik az Ericson. Az Ericson Magyarország is jó magasról.... A panaszkönyvre se válaszolnak. Ez tavaly év végén volt.Se pénz se telefon.

Ez kell az ősejtel tákolt szivemnek.Na szóval ezt nem számitva csak az effektiv _és a ki nem fizetett Vodás dij__került kb 100000be 2 hőnapra.

Itt tartok, vagyis sehol, illetve minusz sokkal

2009. szept. 20. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Asztali gépbe kell, vagy laptopba? Laptopba való pc kártyát itt találsz:

[link]


Persze biztos van még ezer, de most ezt találtam.

2009. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs rosszat linkeltem be!

[link]

2009. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Teljes a félreértés. Nem modemet keressek _ bár örülök, és köszönöm az egyik linkcimet, mert egy nagyon olcsó modemet kinálnak. A mobilx-nél

A SIM kártyán levő telefonszámok olvasása, szerkesztése a feladat. Kártyaolvasó, is eggyútal, de ez mellékes.

Már vettem kétfajtát denem müködnek

2009. szept. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!