Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a géppel tudnék játékoka...

Dawe98 kérdése:

Ezzel a géppel tudnék játékokat rögzíteni?

Figyelt kérdés

AMD Athlon 750k

Asrock FM2A75-DGS

Kingston HyperXBlu 4GB 1600Mhz (késöbb 8GB)

Gigabyte GTX 650 Ti

Chieftec CTG 450 80PB


Battlefield 3 (multi)-t vennék fel Fraps-el nem nagy grafikán. (Medium és High az esélyes). Hány FPS-em lenne ha még skype-olnék is közben?

Láttam olyat, hogy egy Intel Pentium G860 @ 3.00GHz-el vette a csávó hasonló beállításokon 60 FPS-el. Ez lehetséges?



2013. márc. 29. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Proci AMD Athlon II X4 750K?


Mert akkor high-ultra-n is tudnád szerintem venni...

2013. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az. Ez jó hír, köszönöm! :)
2013. márc. 29. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

BF3-nak szinte mindegy hogy milyen proci van alatta, VGA limited lesz, de nem írtad hogy milyen felbontáson játszol, de kis felbontáson is kihajtaná szerintem.

Menne szépen, de ne várj maxon 60 FPS-t.

2013. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Berti_92 ***** válasza:

Sima ügy :)

A procinak csak az a dolga h kihajtsa a vidkártyában lévő szuflét, arra meg ja, elég a pentium 860 is :)

A merevlemez gyorsaságától függ h felvétel közben mennyit zuhan a teljesítmény, de ez nagyon nagyon függ a felbontástól. Ha mondjuk HD ban tolod mediumon, felvétel közben is meglesz bőven a minimum 50 fps

2013. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!