Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vissza lehet mondani rendelést?

Vissza lehet mondani rendelést?

Figyelt kérdés

Ma az egyik helyi számítástechnikai boltban telefonon keresztül rendeltem egy digitális fényképezőt, de közben kaptam egy másik ajánlatot amit nem tudok visszautasítani.

Ez így jogilag gond lehet vagy ilyesmi? Persze már írtam mailt, de nem hiszem hogy húsvétkor bemennek a rendelést pedig már gondolom leadták.



2013. márc. 30. 21:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem rendben van ez így, nem lesz gond és még egyáltalán nem biztos, hogy leadták a rendelést
2013. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem kaptál visszaigazolást a feladásról akkor sztem simán visszamondhatod a rendelés, főleg, hogy sokszor nekik sincs közvetlen raktáron, hanem csak berendelik. Igyekezz írásban, de szóban is le lehet rendezni.

Amúgy meg 8 napod van visszaküldeni, és kötelesek visszaadni a lét, de te fizeted a szállítási költséget. Nekik sem érdekük, hogy fölöslegesen utaztassák a cuccot.

Mi csináltunk már ilyet, és sima ügy volt, sőt, megköszönték, hogy szóltunk. Szal gondolhatod...

2013. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg 8 napod van visszaküldeni"


Tudtommal ez online rendelésre vonatkozik csak.

De lehet tévedek.

2013. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!