Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi ideje lehet még hátra?

Mennyi ideje lehet még hátra?

Figyelt kérdés
Van egy Hitachi HDT721010SLA360-as külső merevlemezem, az utóbbi időben kicsit rosszalkodott, filmek szaggattak róla, képeket nem lehetett megnyitni. Leteszteltem Sentinel-lel és 32%-ot ír ki rá. 2009-es úgyhogy garanciáztatni már esélytelen (nem kicsit meglepődtem, hogy csak eddig bírta), mennyi ideig lehet ezt még használni mielőtt végleg be fog hányni? Tárolni gondolom már ne tároljak rajta semmi fontosat.

2013. márc. 31. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék, hogy gyűjts egy új HDD-re mert ennek már nem sok idő van hátra.(nem lehet megmondani, hogy hány nap/hét)Ments le róla minden fontos adatot!
2013. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy normális ez, hogy ilyen hamar meghalt, vagy én vagyok eltévedve és ezeknek ennyi az élettartamuk? Az igaz, hogy nyáron melegedett, mint az őrült.
2013. márc. 31. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Az élettartam csak egy becslés. Van amelyik hónapok alatt megy tönkre és van amelyik 7-10 évet is kibír...
2013. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!