Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy lenne egy 32"-os tévé...

Nagy lenne egy 32"-os tévé monitornak?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 40 colos SONY-t, szóval ez feleslegessé vált, eladni pedig nem szeretném. Szerintetek nagyon nagy lenne? Lassan úgyis cserélni kéne a monitorom is, ezzel pedig két legyet ütnék egy csapásra.:) Erről lenne szó: [link]

2013. márc. 31. 19:39
 1/6 miért.én? ***** válasza:
A felbontás elég gáz, egy ekkora ketyerénél. Manapság már a telefonok is full hd-val rendelkeznek.
2013. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindegy, kipróbálom, sokat nem vesztek vele.:)

2013. ápr. 1. 01:10
 3/6 miért.én? ***** válasza:
Veszteni nem vesztesz vele, egyébként én is a tv-t használom mindenhez. :)
2013. ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából jó lesz, csak tényleg gáz, hogy akkora a max felbontása, mint az én 19"-os monitoromé :P Persze sokkal nagyobban fogod látni, ennek meg max akkor veszed hasznát, ha játszol, esetleg rosszul látsz, így jó nagyok lesznek a betűk :)
2013. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg még nem sok telónak van full hd képe, galaxy s4-en meg iphone5-ön kívűl. Talán még lumia 920...
2013. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbáltam, hát nem igazán jött be. Vettem inkább egy DELL S2340L monitort. Ezt a TV-t meg befogtam a videórendszer kezelésére, a 4 ablak nagyon jó rajta. De amúgy több gépem és két szerverem is van, azokat is szoktam így nézni, ezzel a 4 ablakos módszerrel.:)
2013. ápr. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!