Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma van a gépemmel....

Probléma van a gépemmel. Újraraktam de nem segít. A baj az hogy ha játszok rajta akármivel egyszer csak fekete képernyő fogad. Csinálhatok akármit nem reagál. Csak egy dolog hat, ha resetelek. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Gép: Acer Aspire M3970

Hang : NVIDIA High Definition Audio

Videókártya: NVIDIA GeForce GT 430

Processzor: Intel Core I3, 3.10GHz, 2 mag, 4 logikai processzor

Ram : 4 GB

Ja és Windows 7 32bit Ultimate



2013. márc. 31. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy meghibasodott a videokartyad,ezert ha tobbet jatszol felmelegedik,es felmondja a szolgalatot.
2013. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Túlmelegszik valami.

Vagy ram hiba is lehet.

Nézd meg a tápot hogy minden oké e.

Azt is leirhatnád milyen a tápod

2013. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá azt hol tudom megnézni hogy milyen a tápom?
2013. márc. 31. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Irnia kene a tapon az informacioit,a tap hatul talalhato,egy kabel megy bele a konnektorbol,altalaban egy fekete vastag.Ez adja az aramot az egesz gepnek.
2013. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NEM HISZEM EL!!Ugyanezzel a problémával küszködtem 2 hónapig.3 napja lecseréltem az alaplapot,és semmi baj nincs.

Azt hozzá kell tegyem,előtte volt CPU csere,VGA csere,HDD csere,VGA ventilátor beszerelése.Nálam is ez volt,csak akkor fagyott ki ha játszottam.Nem mondom hogy próbálkozások nélkül egyből cserélj alaplapot,de nekem abban ment ki valami,és vettem másikat,nekem ez segített.

2013. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha már itt tartunk milyen videókártyát ajánlotok max. 20.000 Ft-ig ?
2013. ápr. 3. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!