Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent a CPU tuningolás?...

Mit jelent a CPU tuningolás? Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 00:18
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

A CPU órajelének növelése a gyári érték fölé.


Milyen processzorod , alaplapod és tápod van ?

2013. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Chello ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=PHc63pYbNbs


Ezenkívül szórakoztató is lehet, ha van hozzá türelmed és kíváncsiságod.

2013. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Chello ***** válasza:

Picikét óvatosan vele. Nem tudok annyira angolul, hogy a megfogalmazás is értelmes legyen mindenhol.


Direkt azoknak készítettem akik ilyen nagyonnemtudoksemmit érdeklődéssel kérdezik amit te is.


A videon láthatónál azért jóval szorosabb összefüggési vannak a ram időzítéseknek. Szószerint számolható közülük nem is egy. (Nem tudom talán az összes)


Igazából az overclock jelentőssége ott kezdődik el ahol már a nagyon nagyon túlléptem a gyári értékeket is stabil.

(Valameddig)

Ha csak így kezdőként megnézed egy jó hűtéssel és némi fesz emeléssel, (ha az is kell) már elégedett lehetsz az eredményedtől. Amíg meg nem nézed másokét :)


Aztán, ha többet is sikerül akkor még többet akarsz.

Így kezdődik minden függőség :)

Akkor majd el kezd érdekelni az összes időzítés.


Egyébként szokták többféle tipusra bontani.

Leginkább azért, mert versenyeken már akkorát húznak

egy-egy tulajdonságon, hogy az összeségében biztosan nem menne. Egy valamire kihegyezve viszont el lehet érni relative értelmetlen módon kimagasló számadatokat.

2013. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D
2013. ápr. 1. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!