Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék megvásárolni egy...

Szeretnék megvásárolni egy használt házimozi rendszert, kisebb hibája van. Több kérdésem is fog akadni, lentebb kifejtem. Megéri-e? Összekötése pl notebookkal megoldható-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Helyzet a következő van egy olyan házimozi viszonylag jó áron, amelynek az a hibája,hogy nem játsza le a lemezt,csak AUX bemenete használható.Szerintetek megéri e megvenni? Annak fényében,hogy én notebookkal szeretném összekötni és egy kisebb helységben szeretnék zenét lejátszani vele(bulik/születésnap stb...)Helység mérete kb 35négyzetméter

Szerintetek megérni megvenni a hiba tudatában? Illetve össze lehet kötni notebookkal?

Kapott paraméterek:5*50w+120w, LG a márkája.

Csak zenélésre akarom használni.



2013. ápr. 1. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Jack-RCA kábellel összeköthető (de csak sztereóban)
2013. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyiért adja.

Auxon keresztül összeköthető habár típus nélkül csak találgatok.Én is így használok egyet ami nekem hiányzik az 5.1 bemenet rajta ami nincs csak sztereó.Próbáld megtudni a pontos típusát.

2013. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én LH T 6345-re tippelek,de még nem konkrétum nem sikerül beszélni azóta a vevővel.Ára pedig 7500Ft.

Köszi szépen!

2013. ápr. 1. 20:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Eladóval természetesen:D
2013. ápr. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!